Оргкомітет

Голова

  1. Олександр Федорович Луговський, Національний технічний університет України "Київський політехнічний інститут", Україна

Заступник голови

  1. Наталія Валеріївна Семінська, Національний технічний університет України "Київський політехнічний інститут", Україна

Організаційний комітет

  1. Олексій Дмитрович Коваль, НТУУ "КПІ імені Ігоря Сікорського", Україна
  2. Ольга Віталіївна Холявік, Національний технічний університет України "Київський політехнічний інститут", Україна
  3. Юрій Михайлович Сидоренко, НТУУ "КПІ ім. Ігоря Сікорського", Україна
  4. Dr. Olexander Michailovich Kravets, Національний технічний університет України "КПІ", Україна
  5. Вячеслав Володимирович Вовк, КПІ ім. Ігоря Сікорського, Україна
  6. Gorbatenko Yuriy Pavlovuch Gorbatenko, кафедра прикладної механіки, Україна
  7. Олександр Тимофійович Олександр Тимофійович Сердітов, НТУУ "КПІ" ММІ Каф. Лазерної техніки та фізико-технічних технологій, Україна

Вчений секретар конференції

  1. Володимир Костянтинович Фролов, НТУУ "КПІ імені Ігоря Сікорського", Україна

Відповідальний секретар конференції

  1. Вадим Вячеславович Медведєв, Національний технічний університет України «КПІ», Україна

Джерела підтримки

АТ "Мотор Січ" (м. Запоріжжя),

ДП "Антонов" (м. Київ),

ПрАТ "Вентс" (м. Київ),

ТОВ "Фарммаш" (м. Київ)

ДП Абпланалп Україна (м. Київ)

ДП «Київський бронетанковий завод» (м. Київ)

ПАТ «Київське центральне конструкторське бюро арматуробудування» (м. Київ)

ТОВ Прогрестех-Україна (м. Київ)

ДП «Антонов» (м. Київ)

Boeing-Україна (м. Київ)

ТОВ «Linde Material Handling Україна» (м. Київ)

ДП «Івченко-Прогрес» (м. Запоріжжя)

НДІ Інтелектуальної власності національної академії правових наук (м. Київ)

Український центр іноватики і патентно-правових послуг (м. Київ)

Гідросила ГРУПП (м. Кіровоград)

Ельворті груп (м. Кіровоград)

Концерн NICMAS (м. Суми, м. Полтава)

Сигма инжиниринг (м. Київ)



Механіко-машинобудівний інститут, НТУУ «КПІ ім.І.Сікорського»

Розроблено: Медведєв В.В.