Наукові конференції України, Інновації молоді - машинобудуванню 2018

Розмір шрифту: 
СИСТЕМА АВТОМАТИЗОВАНОГО ПРОЕКТУВАННЯ ОСЬОВОГО КОМБІНОВАНОГО РІЗАЛЬНОГО ІНСТРУМЕНТУ ДЛЯ ОБРОБЛЕННЯ ОТВОРІВ У ДЕТАЛЯХ З ПКМ
С. О. Степаненко, В. А. Пасічник

Остання редакція: 2018-04-24

Тези доповіді


Отримання отворів з підвищеними вимогами по точності за допомогою кінцевих мірних багатолезових інструментів є досить складною технологічною задачею. На практиці, як правило, при проектуванні технологічних процесів технологи використовують різні довідкові дані, які є усередненими і не враховують особливості конкретної операції. Разом з тим, в цих матеріалах відсутні будь-які дані про негативний вплив вібрацій, геометричних розмірів, способів виготовлення різального інструменту на точність формоутворення отворів, хоча в ряді літературних джерел зазначено на те, що зазначені параметри істотно впливають на різання полімерних композиційних матеріалів (ПКМ) як технологічний процес. Разом з тим розрахунок інструменту з усіма зазначеними параметрами і підбір оптимальних параметрів є складним, трудомістким завданням, які надзвичайно важко робити вручну. Тому все більше застосовують системи автоматизованого проектування різального інструменту (САПР РІ).


Ключові слова


САПР РІ, комбіноване свердло; полімерний композиційний матеріал

Посилання


Гречишников В.А., Тарасов А.В., Живодров О.Г. Комплексное проектирование режущего инструмента // Известия ТулГУ. Технические науки. 2013. №8.

Волощук В.А. САПР осевого инструмента // Реферат URL: http:// http://masters.donntu.org/2012/fimm/volosshuk/diss/index.htm (дата обращения: 20.12.2017).

Ю.Е. Петухов: Некоторые направления развития САПР режущего инструмента// СТИН. 2003. № 8.

Гречишников В.А., Тарасов А.В., Живодров О.Г. Использование базы данных в системе комплексного автоматизированного проектирования // Известия ТулГУ. Технические науки. 2013. №8.

Патент на винахід UA 115299 МПК В23В 51/08 (2006.01), Опубл. 10.10.2017, Бюл. 19. Комбіноване свердло з обгінною муфтою осьового ходу. Адаменко Ю.І., Бесарабець Ю.Й., Пасічник В.А., Степаненко С.О.


Full Text: PDF


Add comment