Наукові конференції України, Інновації молоді - машинобудуванню 2018

Розмір шрифту: 
МОДЕЛЮВАННЯ ПРОЦЕСУ ЗРІЗУВАННЯ ПРИПУСКУ ПРИ КОНТУРНОМУ ФРЕЗЕРУВАННІ
О. Р. Яручик, Ю. В. Петраков

Остання редакція: 2018-05-06

Тези доповіді


В роботі наведено методику моделювання процесу зрізування припуску при контурному фрезеруванні за допомогою CAD системи та мови програмування Python з можливістю отримання величини зрізаного шару на кожному кроці траєкторії, що у подальшому може бути використано для стабілізації та оптимізації процесу різання з можливою корекцією траєкторії.


Ключові слова


контурне фрезерування;

Посилання


Петраков Ю. В. РОЗВИТОК САМ-СИСТЕМ АВТОМАТИЗОВАНОГО ПРОГРАМУВАННЯ ВЕРСТАТІВ З ЧПУ / Юрій Володимирович Петраков. – КИЇВ: СІЧКАР, 2011. – 220 с.

FreeCAD [Електронний ресурс] – Режим доступу до ресурсу: https://uk.wikipedia.org/wiki/FreeCAD_(Juergen_Riegel%27s).

Material removal rate [Електронний ресурс]. – 2017. – Режим доступу до ресурсу: https://www.cadem.com/single-post/cnc-milling-turning-material-removal-rate.

Is the current metal removal rate formula for turning correct? [Електронний ресурс]. – 2009. – Режим доступу до ресурсу: https://www.mmsonline.com/cdn/cms/ArticleonMRRformulasforturning.pdf.


MATERIAL REMOVAL PROCESSES Theory of Metal Machining [Електронний ресурс] – Режим доступу до ресурсу: https://www.egr.msu.edu/~pkwon/me478/machining.pdf.


MANUFACTURING TECHNOLOGY - II [Електронний ресурс] – Режим доступу до ресурсу: http://www.navodayaengg.in/wp-content/uploads/2015/12/lecture5.pdf.

 


Full Text: DOC


Add comment