Подання

Надсилання доповідей

Вже маєте Ім'я користувача/Пароль для конференції Наукові конференції України?
Увійдіть на сайт

Потрібні Ім'я користувача/Пароль?
Зареєструйтеся

Для того, щоб мати можливість подавати доповіді на конференцію та перевіряти поточний статус своїх подань необхідно увійти на сайт як зареєстрований користувач.

Керівництва для авторів

На конференцію приймаються тези доповідей.

Конференція має декілька секцій. Уважно слідкуйте, до якої секції ви подаєте свої тезиси.

Наглядні матеріали до виступів на секціях повинні бути у електронному форматі.

Вимоги до подання

1. Загальний об’єм доповідей 2…4 повних сторінки формату А4. В кінці тексту доповіді – обов’язково навести список використаних джерел.
  2. Текст доповідей набирається у текстовому редакторі не нижче «Word 2003» з дотриманням таких вимог:
    - мова доповідей українська, або англійська, німецька, французька, російська (для іноземних студентів);
    - шрифт «Times New Roman»;
    - розмір шрифту – 14;
    - поле: верхнє – 2,5 см; нижнє – 2,5 см; праве – 2,0 см; ліве – 2,0 см;
    - інтервал між рядками одинарний.

3. Основні елементи доповіді розміщуються у наступній послідовності:
    - номер УДК (відступи і інтервали: новий рядок – 0 см, інтервал після – 12 пт, вирівнювання тексту – по лівому краю);- прізвище та ініціали кожного автора, науковий ступінь, вчене звання, місце роботи або навчання, місто, e-mail (відступи і інтервали: новий рядок – 0 см, інтервал після – 12 пт, вирівнювання тексту – по лівому краю). Якщо автором доповіді є студент, то обов’язково вказується прізвище, ініціали, науковий ступінь та вчене звання наукового керівника. ПІБ доповідача (доповідачів) – напівжирним, ПІБ наукового (их) керівника(ів) – курсивом. В випадку коли місце роботи або навчання співавторів не співпадають, то після ініціалів верхнім індексом проставляють цифри (починаючи з 1), а нижче наводять місця роботи (навчання), відповідність яких також визначають цифрою верхнього індексу, поставленою перед адресою; кожну адресу починають з нового рядка (див. приклад).- назва (відступи і інтервали: новий рядок – 0 см, інтервал після – 12 пт, вирівнювання тексту – по центру, літери – великі, напівжирні);
    - основний текст (відступи і інтервали: новий рядок – 1,25 см; вирівнювання тексту – по ширині);

4. Формули набираються у редакторі формул, вбудованому в «Word», всі дужки «(), [], {}» набираються з використанням «шаблонів дужок» на панелі інструментів редактора формул. Кожна нова формула починається з нового рядка та розміщується по центру сторінки без масштабування. Формули, на які є посилання в тексті, повинні мати відповідну нумерацію.
  5. Таблиці розміщуються по центру сторінки. Слово «Таблиця», її номер та назва розміщуються над таблицею по центру сторінки, відступи і інтервали: новий рядок – 0 см. Перед назвою таблиці та після таблиці пропускається один рядок.
  6. Рисунки розміщуються «В тексті» без обтікання з вирівнюванням по центру та обов’язково повинні мати назву; відступи і інтервали: новий рядок – 0 см. Вирівнювання тексту назви – по центру, відступи і інтервали: новий рядок – 0 см. Перед рисунком, після рисунка та після його назви пропускається один рядок:

РИСУНОК В ФОРМАТІ .JPEG, .PNG

Рис. 1. Схема розміщення елементів касети:

1 – розмотувач плівки; 2 – сталеві ролики; 3 – привідний валик; 4 – опорні стояки.

Не варто оформлювати посилання на рисунки як самостійні фрази, в яких лише повторюється те, що міститься у назві. У тому місці, де викладається тема, пов'язана з рисунком, і де читачеві треба вказати на неї, розміщують посилання у вигляді виразу в круглих дужках «(рис. 1)» або зворот типу: «...як це видно з рис. 1» або «...як це показано на рис. 1».
  7. В кінці основного тексту через один порожній рядок наводиться список використаних джерел (весь список і заголовок шрифтом розміром 12; відступи і інтервали: новий рядок – 0 см). Заголовок списку вирівнюють по центру; нумерований список джерел – по ширині.

Список використаних джерел оформлюється згідно вимог ВАК України. Кількість використаних джерел 1…6. При оформленні списку можна скористатися http://vak.in.ua/do.php.

Посилання на джерело в тексті здійснюють за допомогою квадратних дужок [ ], наприклад: [1] або [2, с.10-22].

При форматуванні тексту та списку використаних джерел небажано використання інструментів «Списки», які значно ускладнюють форматування збірки матеріалів доповідей.

Завантажити приклад тезисів.

Положення про авторські права

Автори, які подають матеріали на конференцію "Інновації молоді - машинобудуванню" погоджуються з наступними умовами:

а) Автори зберігають авторське право на свою роботу, дозволяючи конференції розмістити цю раніше неопубліковану роботу відповідно до ліцензії Creative Commons Attribution, що дозволяє іншим вільно мати доступ, використовувати, і ділитися роботою, з визнанням авторства цієї роботи і її початкового подання на цій конференції.
б) Автори можуть відмовитися від умов ліцензії CC і укласти окремі, додаткові договірні угоди по невиняткові розподіли й наступної публікації даної роботи (наприклад, публікація переглянутого варіанта в журналі, опублікувати його в інститутському сховищі або опублікувати його в книзі), з визнанням її первісної презентації на цій конференції.
в) Авторам дозволяеться розміщати й обмінюватися їхню роботу в Інтернеті (наприклад, в інституціональних сховищах або на їхньому сайті) у будь-який момент після конференції із зазначенням, що дана робота вже була опублікована у сбірнику "Інновації молоді - машинобудуванню".

Положення про конфіденційність

Імена й адреси електронної пошти, уведені в цьому сайті конференції будуть використовуватися винятково для заявлених цілей цієї конференції й не будуть доступні для будь-яких інших цілей або якій-небудь іншій стороні.

Механіко-машинобудівний інститут, НТУУ «КПІ ім.І.Сікорського»

Розроблено: Медведєв В.В.