Подання

Надсилання доповідей

Вже маєте Ім'я користувача/Пароль для конференції Наукові конференції України?
Увійдіть на сайт

Потрібні Ім'я користувача/Пароль?
Зареєструйтеся

Для того, щоб мати можливість подавати доповіді на конференцію та перевіряти поточний статус своїх подань необхідно увійти на сайт як зареєстрований користувач.

 

Положення про авторські права

Автори, які подають матеріали на конференцію "Інновації молоді - машинобудуванню" погоджуються з наступними умовами:

а) Автори зберігають авторське право на свою роботу, дозволяючи конференції розмістити цю раніше неопубліковану роботу відповідно до ліцензії Creative Commons Attribution, що дозволяє іншим вільно мати доступ, використовувати, і ділитися роботою, з визнанням авторства цієї роботи і її початкового подання на цій конференції.
б) Автори можуть відмовитися від умов ліцензії CC і укласти окремі, додаткові договірні угоди по невиняткові розподіли й наступної публікації даної роботи (наприклад, публікація переглянутого варіанта в журналі, опублікувати його в інститутському сховищі або опублікувати його в книзі), з визнанням її первісної презентації на цій конференції.
в) Авторам дозволяеться розміщати й обмінюватися їхню роботу в Інтернеті (наприклад, в інституціональних сховищах або на їхньому сайті) у будь-який момент після конференції із зазначенням, що дана робота вже була опублікована у сбірнику "Інновації молоді - машинобудуванню".

Положення про конфіденційність

 

Імена й адреси електронної пошти, уведені в цьому сайті конференції будуть використовуватися винятково для заявлених цілей цієї конференції й не будуть доступні для будь-яких інших цілей або якій-небудь іншій стороні.Механіко-машинобудівний інститут, НТУУ «КПІ ім.І.Сікорського»

Розроблено: Медведєв В.В.