Подання

Надсилання доповідей

Вже маєте Ім'я користувача/Пароль для конференції Наукові конференції України?
Увійдіть на сайт

Потрібні Ім'я користувача/Пароль?
Зареєструйтеся

Для того, щоб мати можливість подавати доповіді на конференцію та перевіряти поточний статус своїх подань необхідно увійти на сайт як зареєстрований користувач.

 

Керівництва для авторів

На конференцію приймаються тези доповідей. Конференція має декілька секцій. Уважно слідкуйте, до якої секції ви подаєте свої тезиси.

З інструкціями щодо подання ви можете ознайомитись у розділі "Для авторів".

 

 

 

 

Вимоги до подання

  1. Загальний об’єм доповідей 2…4 сторінки формату А4. В кінці тексту доповіді – обов’язково навести список використаних джерел.

    Текст доповідей набирається у текстовому редакторі "Word" з дотриманням таких вимог:

    • мова доповідей українська, або англійська, німецька, французька, російська (для іноземних студентів);
    • шрифт "Times New Roman";
    • поля: верхнє – 2 см; нижнє – 1,25 см; праве – 1,5 см; ліве – 2 см;
    • інтервал між рядками одинарний.

    Основні елементи доповіді розміщуються у наступній послідовності:

    • номер УДК (розмір шрифту – 12; відступи і інтервали: відступ – 0 см; інтервали: до – 0 пт, після – 12 пт, вирівнювання тексту – по лівому краю);
    • прізвище та ініціали кожного автора, місце роботи або навчання, місто, (розмір шрифту – 12; відступи і інтервали: відступ – 0 см; інтервали: до – 0 пт, після – 12 пт, вирівнювання тексту – по лівому краю). Якщо автором доповіді є студент, то його прізвище та ініціали вказуються першими і виділяється напівжирним шрифтом. У випадку коли місце роботи або навчання співавторів не співпадають, то після прізвища верхнім індексом проставляють цифри (починаючи з 1). На наступних строках наводять місця роботи (навчання), відповідність яких також визначають цифрою, поставленою перед назвою організації.
    • назва роботи (розмір шрифту – 14, відступи і інтервали: відступ – 0 см; інтервали: до – 0 пт, після – 12 пт, вирівнювання тексту – по центру, літери – великі, напівжирні);
    основний текст (розмір шрифту – 12; відступи і інтервали: відступ – 0 см; інтервали: до – 0 пт, після – 0 пт; перша строка – 1 см; вирівнювання тексту – по ширині);
  2. Формули набираються у редакторі формул, вбудованому в «Word», всі дужки «(), [], {}» набираються з використанням «шаблонів дужок» на панелі інструментів редактора формул. Кожна нова формула починається з нового рядка та розміщується по центру сторінки без масштабування. Формули, на які є посилання в тексті, повинні мати відповідну нумерацію.
  3. Таблиці розміщуються по центру сторінки. Слово "Таблиця" та її номер розміщуються над таблицею з вирівнюванням тексту по правому краю. Назва таблиці розміщуються наступним рядком з вирівнюванням тексту по центру сторінки, відступи і інтервали: новий рядок – 0 см. Перед словом "Таблиця" та після таблиці пропускається один рядок.
  4. Рисунки розміщуються "В тексті" без обтікання з вирівнюванням по центру та обов’язково повинні мати назву; відступи і інтервали: новий рядок – 0 см. Вирівнювання тексту назви рисунків – по центру, відступи і інтервали: новий рядок – 0 см.

    Перед рисунком, між рисунком і його назвою та після рисунка пропускається один рядок:

    ПРИКЛАД:

     

    РИСУНОК В ФОРМАТІ .JPEG, .PNG

     

    Рис. 1. Схема розміщення елементів касети:

    1 – розмотувач плівки; 2 – сталеві ролики; 3 – привідний валик; 4 – опорні стояки.

     

    Не варто оформлювати посилання на рисунки як самостійні фрази, в яких лише повторюється те, що міститься у назві. У тому місці, де викладається тема, пов'язана з рисунком, і де читачеві треба вказати на неї, розміщують посилання у вигляді виразу в круглих дужках «(рис. 1)» або зворот типу: «...як це видно з рис. 1» або «...як це показано на рис. 1».

  5. В кінці основного тексту через один порожній рядок наводяться висновки по роботі з відповідним заголовком; "ВИСНОВКИ", "ВИСНОВКИ ПО РОБОТІ", або "За результатами проведених досліджень можна зробити такі висновки:" та інше напівжирним шрифтом.
  6. Після закінчення формулювання ВИСНОВКІВ через один порожній рядок наводиться нумерований список використаних джерел з відповідним заголовком "Список використаних джерел". (заголовок оформлюється шрифтом розміром - 11, а сам список розміром - 10. Відступи і інтервали: відступ зліва – 0,25 см; відступ справа – 0 см, перший рядок – виступ 0,5 см; інтервали: до – 0 пт, після – 0 пт; вирівнювання тексту – по ширині). Заголовок списку вирівнюють по лівому краю, першій рядок – 1 см).

    Список використаних джерел оформлюється згідно вимог ВАК України. При оформленні списку можна скористатися http://vak.in.ua/do.php.

    Посилання в тексті роботи на літературне джерело здійснюють за допомогою чисел у квадратних дужках, наприклад: [1] або [2, с.10-22].

 

Положення про авторські права

Автори, які подають матеріали на конференцію "Інновації молоді - машинобудуванню" погоджуються з наступними умовами:

а) Автори зберігають авторське право на свою роботу, дозволяючи конференції розмістити цю раніше неопубліковану роботу відповідно до ліцензії Creative Commons Attribution, що дозволяє іншим вільно мати доступ, використовувати, і ділитися роботою, з визнанням авторства цієї роботи і її початкового подання на цій конференції.
б) Автори можуть відмовитися від умов ліцензії CC і укласти окремі, додаткові договірні угоди по невиняткові розподіли й наступної публікації даної роботи (наприклад, публікація переглянутого варіанта в журналі, опублікувати його в інститутському сховищі або опублікувати його в книзі), з визнанням її первісної презентації на цій конференції.
в) Авторам дозволяеться розміщати й обмінюватися їхню роботу в Інтернеті (наприклад, в інституціональних сховищах або на їхньому сайті) у будь-який момент після конференції із зазначенням, що дана робота вже була опублікована у сбірнику "Інновації молоді - машинобудуванню".

Положення про конфіденційність

 

Імена й адреси електронної пошти, уведені в цьому сайті конференції будуть використовуватися винятково для заявлених цілей цієї конференції й не будуть доступні для будь-яких інших цілей або якій-небудь іншій стороні.



Механіко-машинобудівний інститут, НТУУ «КПІ ім.І.Сікорського»

Розроблено: Медведєв В.В.